Imgenergie

Projekcia

1000x600 projekcia

Ponúkame profesionálnu technickú podporu projektovania v oblasti Tepelných, Zdrojových systémov (TZB). Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s návrhom, inštaláciou a údržbou TZB systémov pre rôzne typy stavieb.

Ponúkame Vám službu projekcie v oblasti TZB, ktorá zahŕňa kompletné riešenie pre stavebné povolenie, realizáciu a vypracovanie skutkového stavu na mieru pre Váš objekt. Pracujeme s modernými technológiami a špeciálnym softvérom, ktorý umožňuje vytvárať efektívne a úsporné riešenia, ktoré sú v súlade so súčasnými normami a predpismi.

Naše služby zahŕňajú analýzu a návrh TZB systémov pre Váš objekt, ktorý zabezpečuje prehľadné a efektívne plánovanie.

Vypracovanie skutkového stavu zahŕňa detailné vypracovanie výpočtov a projektové dokumentácie, ktoré sú nevyhnutné pre získanie stavebného povolenia. Naši odborníci Vám pomôžu získať všetky potrebné dokumenty a zabezpečia rýchle a bezproblémové získanie stavebného povolenia.

Pre nás je dôležitou súčasťou projektovania aj servis po ukončení projektu. Radi sa postaráme o údržbu a opravy všetkých TZB systémov, ktoré sme Vám nainštalovali.

Neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky, radi Vám poskytneme konzultácie a ponúkneme najlepšie riešenia pre Váš projekt. Tešíme sa na spoluprácu!

Naši partneri