Imgenergie

Servis

1000x600 servis kotlov

Poskytujeme servis pre všetky zariadenia, ktoré sme nainštalovali. Pravidelný servis je nevyhnutný pre zabezpečenie bezpečnosti, dlhšej životnosti a zachovania výkonu Vašich zariadení.

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní a skúsení a poskytujú účinné a spoľahlivé služby. Pri servisovaní Vašich zariadení náš tím preverí, či všetko funguje optimálne, a v prípade potreby odstráni všetky problémy. To Vám pomôže udržať Vaše zariadenia bezpečné a spoľahlivé a predísť nehodám.

Pravidelný servis znižuje aj riziko výskytu chýb, ktoré bývajú často nákladné. Pravidelný servis pomáha udržiavať a zachovávať technologické parametre a zariadenia. Súčasťou našej práce je modernizácia zariadení, ktoré už nie sú súčasťou trhu.

Aj keď ste zakúpili zariadenie od iného dodávateľa, naši zamestnanci Vám radi pomôžu s jeho servisovaním a opravami. Zabezpečíme Vám servisné služby rýchlo a efektívne podľa Vašich potrieb.

Neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky, ak potrebujete servis pre Vaše zariadenie alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich servisných službách. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Naši partneri